Návod na aktualizaci verze 1.44.33 (a vyšší)

Dne 1.1.2016 jsme pro Vás připravili novou verzi aplikace Multischránka, která přináší podporu odesílání datových zpráv (DZ) s rozšířenou velikostí příloh až do celkové velikosti 20 MB (oproti 10 MB do 31.12.2015).

K použití této funkce je třeba aktualizovat aplikaci Multischránka na verzi 1.44.33 a vyšší. Aktualizaci lze provést automaticky nebo ručně, kompletní návod je uveden v sekci Aktualizace aplikace Multischránka.

V případě, že se setkáte se situací, kdy při spuštění aplikace Multischránka (verze 1.44.30) se zobrazí prázdné okno aktualizace, znamená to, že je třeba aktualizovat aplikaci Multischránka ručně. V žádném případě to neovlivňuje funkčnost aplikace, okno lze zavřít a pokračovat v práci s aplikací Multischránka. Níže je uvedena ukázka okna aktualizace, kde je potřeba provést ruční aktualizaci aplikace.

aktualizaci_verze1_44_33

Velice se omlouváme za komplikace a zde je uveden návod, jakým postupovat při ruční aktualizaci.

Aktualizace nemá vliv na Vaše uložená data v aplikaci Multischránka, nicméně doporučujeme před jakoukoliv změnou pečlivě zazálohovat data aplikace Multischránka. Návod, jakým způsobem zazálohovat pracovní složku s daty aplikace Multischránka, naleznete v sekci Technická podpora pod odkazem Záloha dat Multischránky.

Aplikace je dostupná ve dvou verzích: verze zdarma s omezenou funkčností a plná placená verze, kterou si můžete objednat na stránce eShop AMOS Software.

KOUPIT MULTISCHRÁNKU