Kontaktujte nás

AMOS Software spol. s r.o.
Budějovická 61
140 00 Praha 4 – Krč

Provozní doba:
Po – Pá    10:00 – 16:00

E-mail: servis@amsoft.cz
Tel.: +420 284 011 211
Fax: +420 284 011 212

IČ: 47548321
DIČ: CZ47548321

Zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 20637

[/one_half]

O společnosti Amos Software

AMOS Software je softwarová distribuční a technologická společnost specializující se na trh grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a aplikací pro řešení elektronické distribuce a archivace dokumentů. Zaměření společnosti Amos Software vychází z potřeb jedinců, firem a organizací státní a veřejné správy na stále kvalitnější a dostupnější obsahově bohatou komunikaci bez ohledu na používané zařízení. Amos Software je jedním z největších distributorů Adobe Systems a taktéž předním distributorem grafických tabletů značky Wacom a databázových systémů FileMaker. Dále distribuuje produkty společností ACD Systems, Alien Skin, Enfocus, Extensis, Hot Door, Quite, URW a WoodWing, které společně s produkty Adobe Systems tvoří široké portfolio grafického software.

Další oblastí činnosti AMOS Software je problematika dokumentů a formulářů v návaznosti na optimalizaci podnikových procesů v podobě dokumentových serverových aplikací Adobe LiveCycle pro podnikovou klientelu a státní správu. AMOS Software spolupracuje na dodávkách těchto řešení s významnými systémovými integrátory. Součástí řešení je komplexní dodávka služeb včetně analýzy, návrhu, realizace a implementace, podpory a konzultačního poradenství.

Společnost AMOS Software vznikla v roce 1993, kdy začala na český trh dodávat především aplikace pro elektronickou sazbu a zlom stránek společnosti Aldus. Po akvizici společnosti Aldus americkou společností Adobe Systems v roce 1995 se AMOS Software stal autorizovaným distributorem Adobe Systems a dnes je tradičním a hlavním dodavatelem publikačních řešení a grafických aplikací na českém a slovenském trhu. AMOS Software se od roku 1995 věnuje vývoji v oblasti přizpůsobování produktů Adobe českému jazykovému prostředí.

AMOS Software je také autorem lokalizací produktů Adobe, které vždy patřily mezi odborníky i běžnými uživateli k vysoce ceněným a v poslední době se ve spolupráci třetích stran věnuje též zakázkovým implementačním řešením a systémové integraci produktů Adobe do složitějších vnitropodnikových a publikačních systémů. Současně poskytuje i širokou škálu školení a seminářů na dodávané produkty.